wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Archiwum wiadomości dotyczących anime Appare Ranman

[anime] Appare Ranman 10: „Most do piekła”.

Już w najbliższy piątek, 4 września o godzinie 21:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Appare Ranman zatytułowany „Most do piekła”. „Po incydencie zmieniona zostaje trasa wyścigu i nasi bohaterowie mają trochę czasu dla siebie, by odpocząć przed dalszymi zmaganiami. I gdy zawodnicy ruszają na trasę, przy wyjściu do pociągu opiekunkę Ala zaczepia Richard, który wcześniej zrezygnował z dalszego uczestnictwa...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.08.2020

[anime] Appare Ranman 09: „Krótka przerwa”.

Już w najbliższy piątek, 28 sierpnia o godzinie 21:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Appare Ranman zatytułowany „Krótka przerwa”. „Choć dzięki Kosame i jego niesamowitemu stylowi jednego miecza grupie przyjaciół udaje się wyrwać z rąk złoczyńców, ich szef i główne zagrożenie, Gil T. Cigar, wciąż jest na wolności. Do czego jeszcze gotowi są przeciwnicy, by nie dopuścić do nadejścia nowej ery?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.08.2020

[anime] Appare Ranman 08: „Ulewa”.

Już w najbliższy piątek, 21 sierpnia o godzinie 21:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Appare Ranman zatytułowany „Ulewa”. „Appare i spółka w ostatniej chwili doganiają podszywających się pod Gila drobnych i w miarę niegroźnych banitów, dzięki czemu mogą uniemożliwić im dalszą jazdę. Niestety pozostałe teamy ruszają w dalszą drogę z ośmiogodzinną przewagą. W tym samym czasie na trasie pojawiają się prawdziwi poplecznicy niesławnego członka Thousand Three...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.08.2020

[anime] Appare Ranman 07: „Fałszywka”.

Już w najbliższy piątek, 14 sierpnia o godzinie 21:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Appare Ranman zatytułowany „Fałszywka”. „Po etapie wstępnym nadchodzi pora na prawdziwe ściganie przez Dolinę Śmierci! Jednak team Gila, który porwał Hototo, planuje wysadzić wąski kanion i zablokować drogę! Jaki plan ma Appare i w jaki sposób ulepszył swoją dziecinę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.08.2020

[anime] Appare Ranman 06: „Jestem Gil”.

Już w najbliższy piątek, 7 sierpnia o godzinie 21:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Appare Ranman zatytułowany „Jestem Gil”. „Po pełnej emocji imprezie, podczas której zawodnicy rywalizowali o pole position, rozpoczyna się transamerykański wyścig z Los Angeles do Nowego Jorku na wschodnim wybrzeżu! Czy Appare i jego przyjaciele poradzą sobie z trudną trasą i groźnymi przeciwnikami?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.07.2020

[anime] Appare Ranman 05: „Przeddzień oraz...”.

Już w najbliższy piątek, 31 lipca o godzinie 21:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Appare Ranman zatytułowany „Przeddzień oraz...”. „Appare w pocie czoła kończy budowanie swojego pojazdu, by wyrobić się przed wyścigiem. W międzyczasie do teamu ekscentrycznych przybyszów z Japonii docierają wieści, iż w wyścigu wezmą udział wyjęci spod prawa kierowcy z Thousand Three, Dylan zwany Bohaterem, TJ o pseudonimie Szaleniec oraz Gil, którego ludzie ze strachu okrzyknęli Rzeźnikiem...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.07.2020

[anime] Znana data wznowienia anime.

Potwierdzono, że anime Appare Ranman zostanie wznowione już w lipcu. Seria będzie nadawana od pierwszego odcinka, czyli epizod czwarty, przed którym przerwano nadawanie i na który wszyscy czekamy, pojawi się 24 lipca w piątek. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 09.06.2020

[anime] Po trzecim odcinku seria przerwana do odwołania.

W związku z objęciem całej Japonii stanem wyjątkowym i opóźnieniami produkcyjnymi z tym związanymi, po odcinku trzecim, który zostanie nadany 24 kwietnia, emisja anime Appare Ranman zostanie wstrzymana do odwołania. W razie pojawienia się informacji o dacie wznowienia niezwłocznie Was o tym poinformuję. Życzmy Japończykom dużo zdrowia i wyczekujmy cierpliwie na kontynuację naszych ulubionych tytułów. W czasie przerwy będę dla Was tłumaczył inne, wydane już serie – więcej wkrótce na stronie głównej Wbijam (przejdź). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 17.04.2020

[anime] Appare Ranman 03: „Pojedynek”.

Już za dwa tygodnie w piątek, 24 kwietnia o godzinie 21:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Appare Ranman zatytułowany „Pojedynek”. „Gdy Kosame wpada w tarapaty, próbując ocalić młodego, indiańskiego chłopca, Hototo, na ratunek przychodzi mu kierowca grupy BIG Boss, który okazuje się być świetnym rewolwerowcem. Czy Appare zdoła na czas skonstruować samochód zdolny do rywalizacji w wyścigu przez niegościnne bezdroża Stanów Zjednoczonych?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.04.2020

[anime] Anime Appare Ranman.

Appare Ranman to przygodowe anime akcji studia P.A. Works na podstawie scenariusza własnego. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności genialny, acz społecznie nieporadny młody inżynier, Apare Sorano, oraz bystry, lecz tchórzliwy samuraj Kosame Isshiki, trafiają na łódź dryfującą z Japonii do Ameryki. Spłukani postanawiają wziąć udział w dzikim wyścigu poprzez Amerykę, by za wygraną nagrodę wrócić do ojczyzny. Tak oto dwójka rywali ściga się swoimi napędzanymi parą pojazdami w szalonych zawodach po bezdrożach Dzikiego Zachodu, startując z Los Angeles i zmierzając do Nowego Jorku...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii, jednakże prawdopodobnie będzie trwała jeden sezon (12-13 odcinków). Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 24.03.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.